Dekorace a bytové doplňky online

ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá

Nejprodávanější kousek ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá od skvělé a známé značky ADK TRADE s.r.o. získáte tady extra se slevou. Nyní pořídíte jen za 2 990 Kč.
ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora

„Kancelářské křeslo pro moderní pracovní prostředí – ADK Sandora.“

Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá
Vstupte do nového standardu pracovního komfortu s křeslem ADK Sandora. Toto kancelářské křeslo nabízí dokonalou kombinaci elegance, kvality a trvanlivosti. Prémiové materiály a pečlivé zpracování zaručují, že při prvním sezení oceníte veškerou preciznost, kterou křeslo ADK Sandora nabízí. Pohladit vaše smysly, ať už se jedná o potěšení z luxusního vzhledu nebo pohodlí, které vám poskytuje.
Sedadlo, opěradlo a hlavová opěrka křesla ADK Sandora jsou čalouněné kvalitní černou eko kůží, která je snadno udržovatelná. Její povrch připomíná klasickou přírodní kůži a na celé ploše je zdoben šikmými prošitími, dodávajícími křeslu luxusní a sofistikovaný vzhled.
Toto křeslo je také vybaveno jednoduše nastavitelnou základní mechanikou, která vám umožňuje upravit výšku sedadla a tuhost opěradla podle vašich preferencí. Výška sedadla je snadno nastavitelná pomocí plynového pístu, ovládaného jednoduchou páčkou. Tuhost opěradla lze upravit pomocí regulačního šroubu, abyste dosáhli optimální podpory a pohodlí.
ADK Sandora stojí na stabilní ocelové základně s chromovaným povrchem. Kolečka na této základně jsou opatřena gumovým povrchem, který umožňuje plynulý pohyb na všech typech podlah. Díky plynovému pístu můžete snadno nastavit výšku křesla v rozmezí 8 cm a těžit také z nosnosti až 130 kg.
Nezanedbatelnou výhodou tohoto křesla je jeho ergonomický tvar, který podporuje správné držení těla. Vysoký opěr