Dekorace a bytové doplňky online

AJK – meble AJK meble Postel Panama 140×200 cm s výklopným roštem a úložným prostorem

Tento kvalitní a levný výrobek AJK - meble AJK meble Postel Panama 140x200 cm s výklopným roštem a úložným prostorem od značky s dobrým jménem AJK - meble lze zakoupit tady a teď právě pořád výhodně! Nyní za akční cenu 8 190 Kč.
AJK - meble AJK meble Postel Panama 140x200 cm s výklopným roštem a úložným prostorem
Ověřit dostupnost
Značka: AJK - meble
8 190

Postel Panama 140×200 cm s výklopným roštem a úložným prostorem
Představujeme vám manželskou postel Panama – skvostný kousek nábytku spojující odolnost, pevnost a sympatický design. Inspirací pro tento model byl skandinávský styl, což se odráží v jeho čistých liniích a jednoduchosti. S postelí Panama získáte nejen stylový kus nábytku, ale také spolehlivý a pohodlný spánek.
Dostupná ve třech elegantních barevných provedeních – bílá, šedá a dekor dubu craft. Každá varianta přináší do vaší ložnice svůj unikátní vizuální dojem, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším vkusem a interiérem.
Postel Panama je vyrobena z kvalitní dřevotřísky, což je materiál široce využívaný pro výrobu moderního nábytku. Dřevotříska zajišťuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost postele. S minimalistickým designem a použitím trvanlivých materiálů je postel PANAMA ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení elegance a funkcionality v jednom. Přenesení atmosféry skandinávského designu do vaší ložnice nikdy nebylo snazší než s postelí Panama.