Dekorace a bytové doplňky online

Chomik Chomik Závěsné zahradní křeslo Brasil, béžové

Tento akční a ve slevě kousek Chomik Chomik Závěsné zahradní křeslo Brasil, béžové s pečetí kvality od značky Chomik pohodlně pořídíte v aktuální nabídce za super cenu! Nyní zakoupíte za 790 Kč.
EAN: 5900779822573
Chomik Chomik Závěsné zahradní křeslo Brasil
Ověřit dostupnost
Značka: Chomik
790

Závěsné zahradní křeslo Brasil, béžové
Užijte si maximální komfort a relaxaci ve vašem venkovním prostoru s naším zavěšeným zahradním křeslem Brasil v elegantní bezové barvě. Toto křeslo je skvělým spojením pohodlí a stylového designu pro vaše odpočinkové chvíle.
Zahradní křeslo Brasil je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje jeho pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Jeho ergonomicky tvarovaný sedák a opěrka podporují správnou polohu těla a poskytují maximální pohodlí během sezení. Bezová barva křesla přináší do vašeho venkovního prostoru elegantní a příjemnou atmosféru.
Díky praktickému zavěšení můžete snadno umístit křeslo Brasil kamkoli ve vaší zahradě nebo na terase. S pevnou konstrukcí a bezpečným zavěšením je křeslo stabilní a spolehlivé. Stačí si najít ideální místo, kde si budete moci užívat klidu a relaxace.
Přidejte do své zahrady nebo terasy kousek luxusu s naším zavěšeným zahradním křeslem Brasil v bezové barvě. Dopřejte si momenty odpočinku a uvolnění na tomto pohodlném a stylovém křesle.
Brasil tedy nabízí:

měkký sedák i opěrák
jednoduché zavěšení
relax a odpočinek
přírodní bavlněné čalounění