Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Jídelní sestava stolu a 4 židlí FAUST v odstínu dub sonoma

Akční a ve slevě výrobek Halmar Halmar Jídelní sestava stolu a 4 židlí FAUST v odstínu dub sonoma od našeho známého výrobce Halmar jednoduše pořídíte právě dnes za výhodné peníze. Právě teď za cenu 3 090 Kč.
EAN: 2010001145509
Halmar Halmar Jídelní sestava stolu a 4 židlí FAUST v odstínu dub sonoma
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
3 090

Moderní a svěží jídelní sestava s nápaditými detaily, které Vás nadchnou !

Moderní jídelní sestava se 4 židlemi FAUST
Tato jídelní sada, která se sestává z jídelního stolu a čtyř židlí, je opravdovou perlou moderního designu. Svým romantickým provedením odkazuje na čistotu moderny, díky které se hodí do téměř každé domácnosti. Je určitě tím pravým pro milovníky společných chvil u jednoho stolu, ať už během hodování, posezení u kávy či například během hraní společenských her.
Sestava se bez váhání stane dominantou vašeho prostoru, a to díky rafinované kombinaci kovu a dřevěného materiálu. Protiklady se vždy přitahují, a proto i tyto dva materiály vytváří dokonalou, nadčasovou harmonii, která rozzáří váš domov a dodá mu na nevšednosti.
Deska stolu a sedák židlí jsou vyrobené z MDF desek, které patří k oblíbené klasice, a to především díky skvělému kompromisu mezi kvalitou a cenou. MDF je také pokryto vrstvou lamina v dezénu dubu sonoma. Světlý odstín dubu sonoma sestavě přidává na lehkosti a svěžesti, která se přenese do celého prostoru kolem.
Mimo MDF je k výrobě sestavy použita ocel, a to z důvodu její vysoké nosnosti a velké odolnosti. Ocel je také opatřena speciální povrchovou úpravou, která zvyšuje životnost oceli.
Sestavu tedy tvoří stůl a čtyři židle s rozměrem 36 x 38 x 84 cm (šířka x hloubka x výška).

MDF deska s vrstvou lamina
odstín dub sonoma
ocel
4 židle s rozměrem 36 x 38 x 84 cm

Další z kategorie Jídelní sety (stůl+židle)