Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez, modrá

Unikátní a žádaný produkt Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez, modrá od značky s dlouholetou tradicí Halmar máte možnost sehnat právě teď v nabídce za extra cenu. Nyní nakoupíte za 2 290 Kč.
EAN: 2010001175582
Halmar Halmar Kancelářská židle Valdez
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
2 290

Kancelářská židle Valdez, modrá
Pokud sháníte nové posezení do své kanceláře nebo pracovny, tak byste měli zvážit židli s názvem Valdez. Tato moderní kancelářská židle dodá vašemu pracovnímu prostoru svěžest a styl.
Čalounění židle je vyrobené z různých materiálů, což jí dává unikátní a přitažlivý vzhled. Na sedáku najdete pohodlnou membránovou látku, která je prodyšná, pevná a odolná. Na opěradle je použita síťovina, která je elastická a dokonale se přizpůsobí vaší zádové oblasti.
Součástí židle je houpací mechanismus, který umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku, tuhosti opěradla a zajišťuje i možnost zablokování opěradla ve vertikální poloze. Navíc židle disponuje i relaxační funkcí houpání, díky které si můžete pohodlně odpočinout nebo protáhnout záda, což výrazně přispívá ke zvýšení koncentrace při dlouhém sezení. Houpací mechanismus udržuje konstantní úhel mezi sedákem a opěradlem (s odchylkou maximálně 15 stupňů), takže páteř zůstává ve správné poloze i během pohybu židle.
Celá židle je umístěna na pevné plastové základně, která je odolná a schopná unést až 100 kg váhy. Kolečka umožňují snadný a tichý pohyb židle po podlaze.
Židle je vybavena několika prvky, které zajišťují pohodlné sezení. Můžete si nastavit výšku hlavové opěrky podle svých preferencí. Pevné područky poskytují oporu pro vaše ruce a bederní opěrka zajišťuje správnou oporu a zdravé sezení.
Valdez tedy nabízí:

houpací mechanismus
moderní design
sportovní provedení