Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Klasická kuchyňská linka Margaret 260 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt Halmar Halmar Klasická kuchyňská linka Margaret 260 cm od výrobce Halmar je k sehnání momentálně za akční cenu! Teď v akci 16 390 Kč.
EAN: 5907527921434
Halmar Halmar Klasická kuchyňská linka Margaret 260 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
16 390

Klasická kuchyňská linka Margaret 260 cm
Vybavte svoji kuchyň kuchyňskou linkou, která je vyrobena v designu, ve kterém se elegence prolíná s praktičností. Tato kuchyňská sestava v klasickém stylu a ořechovém dekoru vyniká nejen svým působivým vizuálním dojmem, ale také důmyslným provedením a jedinečným spojením jednoduchosti a efektivní funkcionality.
Dvířka i korpus této kuchyňské linky jsou vyrobeny s precizností z MDF desek nejvyšší kvality, obohacených jemnými řezbářskými detaily. To vytváří dojem exkluzivity a dokonalosti. S celkovou šířkou 260 cm nabízí tato sestava prostorný a flexibilní prostor, přizpůsobivý vašim individuálním potřebám, kdy si čtyři horní skříňky a čtyři spodní skříňky  můžete poskládat zcela dle vlastního uvážení.
Horní pracovní deska v dekoru ořechu s tloušťkou 28 mm nejen esteticky obohatí vaši kuchyni teplým a příjemným vzhledem, ale zároveň poskytne odolnost proti poškrábání a nárazům, což zajišťuje dlouhou životnost a udržení vzhledu celé pracovní plochy.
Celkově je kuchyňská linka Margaret v ořechovém provedení univerzálním a elegantním doplňkem pro každou moderní domácnost. Přináší nejen půvabný design, ale také praktické a efektivní využití prostoru. Užijte si harmonickou kombinaci stylu a funkčnosti, která vytváří prostor plný pohodlí, kde se setkává tradice s modernitou.