Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Minimalistická kuchyňská linka Marija 200 cm

Tento levný kousek Halmar Halmar Minimalistická kuchyňská linka Marija 200 cm od společnosti s výborným jménem Halmar můžete najít zde nyní ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 5 790 Kč.
Halmar Halmar Minimalistická kuchyňská linka Marija 200 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
5 790

„Nadčasová kuchyně během chvilky díky kuchyňské lince Marija“

Minimalistická kuchyňská linka Marija 200 cm
Jednoduchá, funkční, elegantní, vizuálně moderní kuchyňská linka Marijia se může stát i vaší dominantou kuchyně. Barevná kombinace vanilky a dubu sonoma, jistě zapadne do jakéhokoliv interiéru. Linka se svými 200 cm a sílou pracovní desky 28 mm, je vhodná pro menší domácnosti a dokonalá pro moderní chaty. 
Kuchyňská linka se skládá z jedné skříňky s výklopnými dvířky, jež obsahují plynový píst pro snazší otevírání a zavírání, jednoho šuplíku pro příbory a čtyřmi skříňkami, z nichž jsou dvě skříňky s dvojitými dvířky. Každé dvířka jsou vybavené panty s tlumením dovírání. Pro instalaci horních skříněk na zeď jsou součástí balení i upevňovací závěsy.  

Deska kuchyňské linky je rozdělena na části dle jednotlivých skříněk. Rozdělení desky umožňuje skříňky uspořádat dle vašeho uvážení či umístit sporák mezi skříňky, a poskládat si tak kuchyňskou linku dle vašich potřeb. K jedné ze skříněk není dodávána deska, jelikož je tato deska určena pro instalaci celoplošného dřezu.