Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Rozkládací masážní křeslo Pulsar 2

Tento velmi oblíbený produkt Halmar Halmar Rozkládací masážní křeslo Pulsar 2 od společnosti s dlouholetou tradicí Halmar jednoduše můžete získat na našich stránkách za parádní cenu! Výhodně za super cenu 8 490 Kč.
EAN: 2010001173168
Halmar Halmar Rozkládací masážní křeslo Pulsar 2
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
8 490

Objednejte si svůj vlastní kousek luxusu ještě dnes a nechte se unášet vlnou dokonalého odpočinku s Pulsarem 2.

Rozkládací masážní křeslo Pulsar 2
Objednejte si nové rozkládací masážní křeslo Pulsar 2 a dopřejte si dokonalou relaxaci přímo ve svém domově. Pulsar 2 není jen obyčejné křeslo – je to váš nový nejlepší přítel, který vám nabídne útulný únik z každodenního shonu.
Díky jednoduchému polohování se Pulsar 2 přizpůsobí vašim potřebám a poskytne vám optimální pohodlí. Jeho elegantní design a jemné detaily udělají váš interiér ještě stylovějším. A to není všechno. Pulsar 2 skrývá ještě jedno tajemství – masážní funkci, která promění váš odpočinek ve zážitek plný blažené relaxace. Navíc s přídavnými polštáři pro opírání zad a hlavy se budete cítit ještě pohodlněji.
Jednoduchá konstrukce a ovládání vám umožní snadno si užívat všechny výhody Pulsaru 2. Navíc jeho látkové čalounění zaručuje prodyšnost, pevnost a odolnost, zatímco jeho nadčasový design se hodí do každého interiéru.