Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Šedá jídelní židle K201 s masivními dubovými nohami

Tento kvalitní a levný produkt Halmar Halmar Šedá jídelní židle K201 s masivními dubovými nohami od společnosti s úžasnou pověstí Halmar jde koupit na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 990 Kč.
EAN: 2010001151715
Halmar Halmar Šedá jídelní židle K201 s masivními dubovými nohami
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
990

Moderní designová židle K201 s nádechem skandinávského stylu 

Šedá jídelní židle K201
Hledáte jednoduchou, poměrně klasickou židli, která nebude extravagantním kouskem, ale přesto zaujme svými detaily? Tak to potom tedy jistě hledáte jídelní židli K201. K výrobě této židle bylo použito hned několik velice spolehlivých materiálů. Díky pečlivému zpracování a novodobému designu, přináší neotřelý vzhled, který zaujme především příznivce skandinávského designu. Snoubení eko kůže a masivního materiálu, je typickým prvkem tohoto designu, který je v dnešní době velice oblíbeným.
Židle má jednoduché, designové podnoží z masivního bukového dřeva. U tohoto dřeva je zachován jeho surový vzhled, tak aby bylo co nejvíce zachováno jeho přírodní kouzlo. Hlavní, sedací část židle je poté vyrobena z kvalitního ohebného plastu. Aby bylo sezení maximálně pohodlné, tak je tato židle opatřena také sedákem, který je navíc polstrovaný oblíbenou eko kůží. Pro přírodní a skromný design je použita eko kůže v šedé barvě. Velkou výhodou použitých materiálů, je jejich snadná údržba, která spočívá v jednoduchém setření.

podnoží z masivního bukové dřeva
čalounění z eko kůže v šedém odstínu
moderní a nadčasový design
prostorné a pohodlné sezení