Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Velká kuchyňská linka Viola 260 cm

Akční produkt Halmar Halmar Velká kuchyňská linka Viola 260 cm od známého předního výrobce Halmar jde sehnat v naší online nabídce za skvělou cenu! Momentálně k dispozici za 8 790 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
8 790

Velká kuchyňská linka Viola 260 cm
Kuchyňská linka Viola v krásném lesklém, bílém moderním provedení rozzáří každý kuchyňský kout a navíc potěší každou správnou hospodyňku. Linka Viola se svými 260 centimetry umožní uložení všech kuchyňských potřeb. S dvěmi poličkami, které umožní vystavení například vašich oblíbených kořenek, třemi skříňkami s výklopnými dvířkami s plynovými písty pro plynulé otevírání i zavírání a čtyřmi prostornými skříňkami s dvojitými dvířky a panty s tlumením dovírání pro uložení větších předmětů, jistě skryjete vše, co potřebujete.
Za zmínku jistě stojí i 28mm silná pracovní deska, která bude při správné péči sloužit desítky let. Dvířka kuchyně jsou dostupná ve dvou moderních provedeních – v bílém lesku nebo vanilce, zatímco korpus je vždy v přírodním odstínu dubu sonoma. Díky univerzální montáži má klient možnost přizpůsobit uspořádání skříněk dle svých individuálních potřeb.