Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Dětská postel s šuplíkem Spiky 80×160 cm + rošt ZDARMA

Super výrobek Magnat Magnat Dětská postel s šuplíkem Spiky 80x160 cm + rošt ZDARMA od přední společnosti Magnat jednoduše můžete pořídit tady za nejnižší cenu. Nabídky již od 5 890 Kč.
Magnat Magnat Dětská postel s šuplíkem Spiky 80x160 cm + rošt ZDARMA
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
5 890

„Vlastní domek přímo v dětském pokoji? Díky posteli Spiky žádný problém.“

Dětská postel s šuplíkem Spiky 80×160 cm + rošt ZDARMA
Nabízíme vám exkluzivní dětskou postel Spiky vyrobenou z kvalitního masivu borovice. Tato jedinečná postel přináší do dětského pokoje nejen pohodlí a bezpečí, ale také zábavu a fantazii. Domečkový design postele okouzlí vaše dítě a přenese ho přímo do světa snů a dobrodružství. S pečlivě zpracovanými detaily vytváří tato postel pro vaše dítě skutečný domeček na spaní. Každý večer se vaše dítě bude těšit na zážitkový spánek a dobrodružství v tomto útulném a bezpečném prostoru.
Vyrobeno z masivu borovice je postel Spiky pevná a odolná, aby vydržela náročné hry a radovánky dětí. Kromě své krásy nabízí také skvělou kvalitu a dlouhou životnost. Využití přírodního materiálu dodává posteli příjemnou atmosféru a zajišťuje zdravé prostředí pro spánek vašeho dítěte. S rozměry 80×160 cm je tato postel ideální pro dětské pokoje s omezeným prostorem. Je dostatečně prostorná pro pohodlný spánek a zároveň nezabírá příliš mnoho místa v místnosti, což umožňuje vytvořit v dětském pokoji další herní a studijní prostor.
Domeček Spiky je nejen krásnou postelí, ale také praktickým kouskem nábytku. S dodatečným úložným prostorem pod postelí můžete snadno uschovat hračky, knihy a další věci, udržovat pokoj upravený a učit dítě organizovanosti. Investujte do kvalitní a jedinečné postele pro vaše dítě. S postelí Spiky získáte nejen pohodlí a bezpečí, ale také kouzlo a zábavu pro dětský pokoj. Vaše dítě si zamiluje svůj malý domeček a bude se těšit na každý večer plný snů a dobrodružství.
V nabídce taktéž naleznete povrch