Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda Classic NR7

Vysoce kvalitní kus Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda Classic NR7 originál od výrobce Magnat je k dostání aktuálně za super peníze. Nabídky od 7 190 Kč.
Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda Classic NR7
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
7 190

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní čtyř šuplíková komoda Classic NR7
Představujeme vám komodu Classic NR7, mistrovský kousek z vysoce kvalitního borovicového dřeva, které zajišťuje nejen pevnost, ale také nesmírnou eleganci. Její tvar vytváří prostor pro efektivní ukládání, což přinese harmonii a pořádek do vašeho domova.
Zásuvky komody Classic NR7 se vysouvají s neskutečnou lehkostí, zvyšují tak váš uživatelský komfort na maximum. Minimalistický design komody je v souladu s nejnovějšími trendy a skvěle doplňuje jak klasické, tak moderní interiéry. Naše vize spojuje funkčnost s estetikou, a výsledek je nábytek, který se stává neodmyslitelnou součástí každé místnosti.
Při výrobě komody Classic NR7 je využito nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které podléhá trojnásobnému lakování ekologickými laky, které jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem. Tyto laky splňují přísné požadavky pro bezpečnost při kontaktu s dětmi (podle normy DIN EN 71, část 3).
Komodu NR7 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.