Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR34

Žádaný kus Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR34 značky Magnat můžete získat tady nyní trvale výhodně. Výhodně za 7 990 Kč.
Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR34
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
7 990

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“
Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR34
Představujeme vám komodu Classic NR34, vytvořenou z prvotřídního borovicového masivu, což garantuje nejen robustní konstrukci, ale i jedinečný estetický dojem. Její promyšlený design nenechává nic náhodě a umožňuje efektivní organizaci uložených předmětů. Inovativní výsuvy dodávají zásuvkám nesmírnou lehkost, což zvyšuje pohodlí každodenního používání.
Minimalistickým designem komody Classic NR34, propůjčíte prostoru univerzální eleganci, která se pohodlně začlení jak do tradičního, tak do moderního interiéru. Každý kus nábytku je vytvořen s péčí a vášní, a přinese do vašeho domova vkusný dekorativní prvek, který jemně oživí každý kout.
Při výrobě této komody bylo využité borovicového dřeva nejvyšší kvality, které je pečlivě ošetřeno trojitou vrstvou ekologických laků, které jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem (norma DIN EN 71, část 3). Komodu NR34 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.