Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR40

Povedený produkt Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR40 od značky se skvělou pověstí Magnat můžete získat momentálně v naši nabídce za akční cenu! Levně za cenu 9 490 Kč.
Magnat Magnat Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR40
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
9 490

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní čtyř šuplíková komoda s dvířky Classic NR40
Představujeme vám komodu Classic NR40, mistrovský kousek z vysoce kvalitního borovicového dřeva, které zajišťuje nejen pevnost, ale také nesmírnou eleganci. Její tvar vytváří prostor pro efektivní ukládání, což přinese harmonii a pořádek do vašeho domova.
Zásuvky komody Classic NR40 se vysouvají s neskutečnou lehkostí, zvyšují tak váš uživatelský komfort na maximum. Minimalistický design komody je v souladu s nejnovějšími trendy a skvěle doplňuje jak klasické, tak moderní interiéry. Naše vize spojuje funkčnost s estetikou, a výsledek je nábytek, který se stává neodmyslitelnou součástí každé místnosti.
Při výrobě komody Classic NR40 je využito nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které podléhá trojnásobnému lakování ekologickými laky, které jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem. Tyto laky splňují přísné požadavky pro bezpečnost při kontaktu s dětmi (podle normy DIN EN 71, část 3).
Komodu NR40 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.