Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR19

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR19 od skvělé značky Magnat máte možnost pořídit právě nyní za zcela nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 4 290 Kč.
Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR19
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
4 290

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR19
Představujeme vám minimalistickou komodu ze dřeva Classic NR19, která okouzlí každý interiér svou jedinečnou kombinací designu a kvality. Tato komoda není jen nábytek, je to umělecký kousek, který oživí vaši domácnost.
Tato dřevěná komoda je vytvořena z prvotřídního borovicového dřeva, které zaručuje nejen pevnost, ale i přirozený vzhled. Každý kus dřeva je pečlivě vybrán a zpracován s láskou k detailu, což dává komodě unikátní charakter. Hladké povrchy a jemné zaoblení hran dodávají celému kusu eleganci a jemnost.
S komodou můžete harmonicky začlenit přírodní prvky do vašeho domova. Její hluboký odstín a přírodní vzor dřeva vytvářejí atmosféru tepla a pohodlí. Tato komoda není pouze úložným prostorem, ale i stylovým doplňkem, který zaujme vaše hosty a přidá vašemu interiéru jedinečný nádech.
S jejími rozměry a praktickým designem se snadno přizpůsobí různým prostorům ve vašem domě. Dvě prostorné zásuvky nabízejí dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci, zatímco elegantní kulaté úchytky dodávají komodě moderní nádech.