Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR20

Vynikající produkt Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR20 od spolehlivé značky Magnat pohodlně pořídíte právě dnes za outletovou cenu! Akční cena již od 3 490 Kč.
Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR20
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
3 490

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní dvou šuplíková komoda Classic NR20
Představujeme vám minimalistickou komodu ze dřeva Classic NR20, která okouzlí každý interiér svou jedinečnou kombinací designu a kvality. Tato komoda není jen nábytek, je to umělecký kousek, který oživí vaši domácnost.
Tato dřevěná komoda je vytvořena z prvotřídního borovicového dřeva, které zaručuje nejen pevnost, ale i přirozený vzhled. Každý kus dřeva je pečlivě vybrán a zpracován s láskou k detailu, což dává komodě unikátní charakter. Hladké povrchy a jemné zaoblení hran dodávají celému kusu eleganci a jemnost.
S komodou můžete harmonicky začlenit přírodní prvky do vašeho domova. Její hluboký odstín a přírodní vzor dřeva vytvářejí atmosféru tepla a pohodlí. Tato komoda není pouze úložným prostorem, ale i stylovým doplňkem, který zaujme vaše hosty a přidá vašemu interiéru jedinečný nádech.
S jejími rozměry a praktickým designem se snadno přizpůsobí různým prostorům ve vašem domě. Dvě prostorné zásuvky nabízejí dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci, zatímco elegantní kulaté úchytky dodávají komodě moderní nádech.