Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR21

Výjimečný výrobek Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR21 od známého dodavatele Magnat můžete nakoupit zde teď za akční cenu! Akční ceny od 5 290 Kč.
Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR21
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
5 290

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR21
Představujeme vám masivní dvou šuplíkovou komodu Classic NR21, která okouzlí svým sofistikovaným spojením prvotřídní borovicového dřeva. Toto dřevo nejen zaručuje excelentní pevnost a odolnost, ale i do vašeho prostoru vnese přírodní krásu a vůni, která pohladí vaše smysly.
Zvláštní pozornost byla během výroby věnována především preciznímu uspořádání komody Classic NR21, kdy byla co nejvíce podporována myšlenka efektivní organizace. Dvě prostorné zásuvky s lehkým a plynulým mechanismem vám umožní snadnou manipulaci a udržování vašeho prostoru v dokonalém pořádku. Maximální úložný prostor je pak dosažen díky prostorné spodní skříňce.
Kombinace klasických prvků s moderním minimalismem v designu komody vytváří vizuální zážitek, který dotvoří každou domácnost. Classic NR21 však není pouze vizuálním lahůdkou – každý detail byl pečlivě promyšlen tak, aby plně odpovídal vašim praktickým potřebám.
Při výrobě komody byl kladen důraz na výběr prvotřídního dřeva a jeho precizní zpracování. Pro dosažení maximální kvality byl použit proces trojitého lakování ekologickými barvami, certifikovanými Státním zdravotním ústavem, splňující normy pro bezpečné využívání v blízkosti dětí (DIN EN 71, část 3). 
Komodu NR21 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují