Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR23

Oblíbený kousek Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR23 od výrobce s dobrým jménem Magnat máte možnost pořídit právě teď u nás skutečně levně! Nyní můžete mít za 4 190 Kč.
Magnat Magnat Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR23
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
4 190

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní dvou šuplíková komoda s dvířky Classic NR23
Představujeme vám exkluzivní úložný nábytek – komodu Classic NR23, mistrovsky vytvořená z prvotřídního borovicového dřeva pro dokonale pevnou konstrukci. Logicky tvarovaná, aby vám usnadnila udržování pořádku ve vašem prostoru. Inovativní výsuvy zajišťují plynulý a lehký pohyb šuplíků, čímž poskytují jedinečný komfort při každodenním používání.
Její jedinečný minimalistický design se bezchybně začlení do každého prostoru, ať už dominuje klasickému nebo modernímu interiéru. Každý kousek nábytku zpracováváme s láskou k detailům, aby se stala vkusným dekorativním prvkem v každé místnosti. Komoda Classic NR23 disponuje dvěma elegantními šuplíky nahoře a jedním úložným prostorem s dvířky dole, poskytujíc vám dostatek prostoru na organizaci a uchování vašich věcí s elegancí a šarmem. Dopřejte si dokonalost v podobě nábytku, který spojuje estetiku, kvalitu a bezpečnost.
Pro zajištění optimální kvality jsme zvolili nejlepší borovicové dřevo, které podléhá trojnásobnému lakování ekologicky šetrnými laky, které jsou certifikované Státním zdravotním ústavem, splňující normu DIN EN 71, část 3, což znamená, že jsou bezpečné i pro použití s dětmi.