Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR11

Ve slevě tento produkt Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR11 od skvělé značky Magnat pohodlně nakoupíte aktuálně na našich stránkách v akci. Aktuálně stojí u nás 8 290 Kč.
Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR11
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
8 290

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“
Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR11
Vítáme vás v exkluzivní řadě našeho nábytku Classic, kde spojení elegance a funkčnosti dosáhlo vrcholu. Komoda Classic NR11 zaujme již na první pohled díky své sofistikované kombinaci prvotřídního borovicového dřeva, které nejen zaručuje vynikající pevnost a dlouhou životnost, ale také vnáší do vašeho interiéru přírodní krásu jako žádná jiná.
Precizní uspořádání komody Classic NR11 nese pečlivé myšlenky na organizaci uložených věcí. Pět prostorných zásuvek s lehkým a plynulým mechanismem usnadňují každodenní manipulaci a udržování vašich věcí v pořádku.
Design komody spojuje klasické prvky s moderním minimalismem, vytvářející tak dokonalý vizuální zážitek. Nicméně, naše komoda Classic NR11 není jen oku lahodícím prvkem – každý detail byl promyšlen tak, aby plně vyhovoval vašim estetickým a praktickým potřebám.
Při výrobě komody Classic NR11 se kladl důraz na výběr prvotřídního dřeva a jeho precizní zpracování. Pro zajištění maximální kvality byl použit proces trojitého lakování ekologickými barvami, certifikovanými Státním zdravotním ústavem, splňující normy pro bezpečné využívání v blízkosti dětí (DIN EN 71, část 3). S komodou Classic NR11 tak získáte nejen nábytek, ale i jedinečný umělecký prvek pro váš domov.
Komodu NR11 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy