Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR22

Zcela unikátní produkt Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR22 od známého výrobce Magnat máte možnost nakoupit online za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 5 290 Kč.
Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR22
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
5 290

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR22
Zamilujte se do elegance a praktičnosti s naší komodou Classic NR22. Tato exkluzivní komoda je tvořena z prvotřídního borovicového dřeva, což zajišťuje nejen pevnou konstrukci, ale i nezaměnitelný přírodní šarm. Její ergonomicky navržený tvar není pouze estetickým prvkem, ale také vám umožní efektivně udržovat dokonalý pořádek ve vašem úložném prostoru.
Díky inovativním výsuvům zásuvek této komody Classic NR22 se zásuvky vysouvají s lehkostí a elegancí, což zvyšuje komfort při použití. Minimalistický design komody je mistrovským spojením klasicismu a moderny, dokonale se začlení do jakéhokoli prostoru a dodá mu jedinečný šmrnc.
Náš nábytek je vytvořen s láskou k detailům, využíváme nejkvalitnější borovicové dřevo, které prochází trojnásobným procesem lakování ekologickými barvami. Použité laky jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem, což znamená, že jsou bezpečné i pro ty nejmenší členy rodiny. Jsme hrdí na to, že splňujeme normu DIN EN 71, část 3, a poskytujeme vám tak nábytek, který nejen krásně vypadá, ale je i šetrný k životnímu prostředí a zdraví vaší rodiny. Přineste do svého domova harmonii s touto komodou Classic NR22.