Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR24

Tento akční a ve slevě výrobek Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR24 od spolehlivé značky Magnat máte možnost najít právě teď v nabídce ve slevě. Právě teď za cenu 3 790 Kč.
Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR24
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
3 790

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní pěti šuplíková komoda Classic NR24
Zamilujte se do elegance a praktičnosti s naší komodou Classic NR24. Tato exkluzivní komoda je tvořena z prvotřídního borovicového dřeva, což zajišťuje nejen pevnou konstrukci, ale i nezaměnitelný přírodní šarm. Její ergonomicky navržený tvar není pouze estetickým prvkem, ale také vám umožní efektivně udržovat dokonalý pořádek ve vašem úložném prostoru.
Díky inovativním výsuvům zásuvek této komody Classic NR24 se zásuvky vysouvají s lehkostí a elegancí, což zvyšuje komfort při použití. Minimalistický design komody je mistrovským spojením klasicismu a moderny, dokonale se začlení do jakéhokoli prostoru a dodá mu jedinečný šmrnc.
Náš nábytek je vytvořen s láskou k detailům, využíváme nejkvalitnější borovicové dřevo, které prochází trojnásobným procesem lakování ekologickými barvami. Použité laky jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem, což znamená, že jsou bezpečné i pro ty nejmenší členy rodiny. Jsme hrdí na to, že splňujeme normu DIN EN 71, část 3, a poskytujeme vám tak nábytek, který nejen krásně vypadá, ale je i šetrný k životnímu prostředí a zdraví vaší rodiny. Přineste do svého domova harmonii s touto komodou Classic NR24.