Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda s dvířky Classic NR37

Oblíbený a akční produkt Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda s dvířky Classic NR37 od známé společnosti Magnat jednoduše můžete najít teď ve slevě! Právě lze objednat jen za 8 990 Kč.
Magnat Magnat Masivní pěti šuplíková komoda s dvířky Classic NR37
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
8 990

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní pěti šuplíková komoda s dvířky Classic NR37
Sladěná kombinace elegance a funkcionality této komody Classic NR37 ohromí již na první pohled. Každý kousek komody byl totiž precizně zpracován z prvotřídního borovicového dřeva, což zajišťuje nejen pevnost a dlouhou životnost tohoto kousku nábytku, ale i jedinečný přínos přírodní krásy do vašeho interiéru.
Díky promyšlenému uspořádání komody jsme dosáhli dokonalosti v organizaci uložených věcí. Výsuvy zásuvek komody poskytují nesrovnatelnou lehkost, což zjednodušuje každodenní používání a úklid věcí. Pětici zásuvek navíc doplňují dvě skříňky, které nabídnou ještě více úložného prostoru.
Minimalistický design komody Classic NR37 je skvělým spojením klasiky a moderny. Ale nezapomínejme na funkční stránku této komody. Každý její detail byl promyšlen tak, aby komoda splňovala nejen estetické, ale i praktické požadavky.
Při výrobě komody Classic NR37 je kladen důraz nejen na výběr prvotřídního dřeva, ale také na jeho následné zpracování, pro zajištění té největší míry kvality. Na dřevo bylo proto využito procesu trojitého lakování ekologickými laky, které jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem a splňují normu pro bezpečné využité v blízkosti dětí (DIN EN 71, část 3).
Komodu NR37 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přís