Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda Classic NR6

Zlevněný produkt Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda Classic NR6 od výrobce se skvělou pověstí Magnat jednoduše můžete najít právě teď v naší nabídce v bezva akci. Stojí teď u nás 6 190 Kč.
Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda Classic NR6
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
6 190

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní komoda Classic NR6
Komoda Classic NR6 je vyrobena z masivního borovicového dřeva, což zajišťuje její robustní konstrukci a dlouhou životnost. Její ergonomický tvar umožňuje efektivní organizaci uložených věcí. Tato komoda disponuje třemi prostornými šuplíky, které poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše osobní předměty. Díky výsuvům, na kterých fungují zásuvky se snadno vysouvají s mimořádnou lehkostí, což přináší větší pohodlí při používání. Minimalistický design komody se skvěle hodí do různých interiérů, a díky přírodnímu materiálu přináší vkusný dekorativní prvek.
Pro výrobu této komody bylo použito kvalitní borovicové dřevo a bylo aplikováno trojnásobné lakování s použitím ekologických laků, což zajišťuje ochranu dřeva a příjemný vzhled.
Komodu NR6 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.