Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR41

Super výrobek Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR41 od dodavatele s dlouholetou historií Magnat máte možnost najít bezpečně online ve slevě. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 9 690 Kč.
Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR41
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
9 690

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR41
Představujeme vám komodu Classic NR41, vytvořenou s láskou a péčí z prvotřídního borovicového dřeva, což zaručuje nejen robustní konstrukci, ale také vytváří příjemný a teplý dojem. Její promyšlený tvar není pouze estetickým prvkem, ale také vám umožní efektivně udržovat pořádek ve vašich uložených věcech.
Inovativní výsuvy této komody jsou konstruovány s ohledem na maximální pohodlí při každodenním používání. Zásuvky se vysouvají s mimořádnou lehkostí, což dodává tomuto nábytku unikátní kvalitu. Minimalistický design komody Classic NR41 se snadno začlení do jakéhokoli uspořádání, ať už jde o klasický nebo moderní interiér.
Náš nábytek není pouze esteticky příjemný, ale také se vyznačuje vysokým standardem kvality. Vyroben je z nejkvalitnějšího borovicového dřeva a oplývá trojnásobným lakováním ekologickými laky certifikovanými Státním zdravotním ústavem (laky splňují nejvyšší normy pro použití na předmětech, které přicházejí do styku s dětmi, podle normy DIN EN 71, část 3).
Komodu NR41 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.