Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR45

Hodně žádaný produkt Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR45 od značky s dobrým jménem Magnat je k sehnání u nás nyní za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně výhodně za 10 390 Kč.
Magnat Magnat Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR45
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
10 390

„Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.“

Masivní tří šuplíková komoda s dvířky Classic NR45
Sladěná kombinace elegance a funkcionality této komody Classic NR45 ohromí již na první pohled. Každý kousek komody byl totiž precizně zpracován z prvotřídního borovicového dřeva, což zajišťuje nejen pevnost a dlouhou životnost tohoto kousku nábytku, ale i jedinečný přínos přírodní krásy do vašeho interiéru.
Díky promyšlenému uspořádání komody jsme dosáhli dokonalosti v organizaci uložených věcí. Výsuvy zásuvek komody poskytují nesrovnatelnou lehkost, což zjednodušuje každodenní používání a úklid věcí. Trojici zásuvek navíc doplňují dvě skříňky, které nabídnou ještě více úložného prostoru.
Minimalistický design komody Classic NR45 je skvělým spojením klasiky a moderny. Ale nezapomínejme na funkční stránku této komody. Každý její detail byl promyšlen tak, aby komoda splňovala nejen estetické, ale i praktické požadavky.
Při výrobě komody Classic NR45 je kladen důraz nejen na výběr prvotřídního dřeva, ale také na jeho následné zpracování, pro zajištění té největší míry kvality. Na dřevo bylo proto využito procesu trojitého lakování ekologickými laky, které jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem a splňují normu pro bezpečné využité v blízkosti dětí (DIN EN 71, část 3).
Komodu NR45 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.