Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Dětská celoroční přikrývka MPO Silver Actibacterial Rozměr: 90×130 cm

Hodně oblíbený produkt MPO Matrace Dětská celoroční přikrývka MPO Silver Actibacterial Rozměr: 90x130 cm od známého výrobce MPO Matrace lze získat u nás nyní skutečně levně. Produkt koupíte teď u nás za 1 250 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
1 250

Dětská celoroční přikrývka MPO Silver Actibacterial
Luxusní přikrývka Silver Antibacterial s antibakteriálními ionty stříbra zajišťuje nejen výjimečný komfort, ale i maximální hygienu pro váš spánek. Tato přikrývka je k dispozici ve třech typech – letní, celoroční a zimní, aby splňovala vaše potřeby v každém ročním období. Antibakteriální ionty stříbra pomáhají eliminovat bakterie a nepříjemné pachy, poskytujíc vám čistý a svěží spánek. Dokonalý komfort a termoizolace jsou dosaženy díky inovativnímu 3D spirálovému dutému vláknu, které reguluje teplotu a poskytuje optimální podporu. Přikrývka Silver Antibacterial spojuje luxus s moderními technologiemi, nabízí vám tak nejen pohodlí, ale i pocit čistoty a bezpečí během každého spánku.
Rozměr: 90×130 cm
S antibakteriálními ionty stříbra
Ionty stříbra jsou jedním z nejúčinnějších prostředků v boji proti bakteriím a uvolňovaným pachům. Jsou navázány na vlákna, kde se aktivují, aniž by způsobovaly alergické reakce.
Složení
TENCEL Lyocell je viskóza vyráběná z rozdrcených dřevěných vláken, resp. z buničiny, anebo recyklací jiných textilií. Oproti klasické viskóze je lyocellové vlákno odolnější a pevnější. Lyocellové vlákno je také velmi savé (saje až o 50% tekutiny než bavlna a přitom zachová na pokožce pocit sucha), nemačkavé a chladivé v létě, hřejivé v zimě. Gramáž  300 g/m2.
Dokonalý komfort a termoizolace díky inovativnímu 3D spirálovému dutému vláknu, reguluje teplotu, což zaručuje, že budete mít vždy příjemný pocit při spaní.