Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Letní přikrývka MPO Lavender Natur Rozměr: 140×200 cm

Tento levný kus MPO Matrace Letní přikrývka MPO Lavender Natur Rozměr: 140x200 cm od značky s dlouholetou tradicí MPO Matrace jednoduše pořídíte tady teď právě trvale výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 1 860 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
1 860

Letní přikrývka MPO Lavender Natur
Luxusní přikrývka Lavender Natur s mikrokapslemi levandule spojuje elegantní pohodlí s příjemnou vůní levandule. Mikrokapsle levandule uvolňují jemnou vůni, která napomáhá relaxaci během nočního odpočinku. K tomu přidává dokonalý komfort a termoizolaci díky inovativnímu 3D spirálovému dutému vláknu, které zajišťuje optimální tepelnou regulaci. Tato letní přikrývka je ideálním společníkem pro ty, kteří hledají lehkou, pohodlnou pokrývku s luxusními prvky pro osvěžující spánek.
Rozměr: 140×200 cm 
Mikrokapsle levandule
Levandule má uklidňující a relaxační účinek, který může zmírnit bolest hlavy a snížit stres. Nejnovější technologie se používá k ukotvení malých mikrokapslí s vůní levandule na a do látky.
Složení
Bavlna je přirozený materiál používaný v ložním povlečení, který je známý svou měkkostí, trvanlivostí a schopností udržovat tělo příjemně chladné během spánku. Ložní povlečení vyrobené z bavlny je komfortní na dotek a poskytuje přirozenou prodyšnost, což pomáhá regulovat teplotu během noci. Dokonalý komfort a termoizolaci díky inovativnímu 3D spirálovému dutému vláknu. Toto vlákno poskytuje optimální podporu pro vaši hlavu a krk, zajišťuje dokonalý komfort během spánku a zároveň reguluje teplotu, což zaručuje, že budete mít vždy příjemný pocit při spaní. Gramáž 150g/m2.