Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Matrace MPO Angelika Rozměr: 80×160 cm, Potah: standardní

Neodolatelný produkt MPO Matrace Matrace MPO Angelika Rozměr: 80x160 cm, Potah: standardní od společnosti MPO Matrace lze pořídit tady a teď právě se slevou. V akci od 5 690 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
5 690

Matrace MPO Angelika
Partnerská 5zónová matrace Angelika s nosností 130 kg a výškou 16 cm je určena pro zákazníky upřednostňující pohodlné ležení. Vrstva ze značkové pěny BioGreen obsahuje přírodní oleje z kokosových ořechů, lnu a lanolínu. Má výbornou bodovou elasticitu a vysokou životnost. Na druhé straně je silná vrstva viscoelastické líné pěny, která reaguje na teplotu a tlak těla. Zahříváním měkne a dokonale podepírá svaly a páteř. Tuhost a stabilitu zajišťuje střed z vysokohustotní PUR pěny se speciální profilací. Potah matrace EasyClean je pratelný až na 60 °C. Má dělený zip pro snadné praní jen z jedné poloviny. Na zdravotní matraci Angelika se každodenně vyspíte do růžova!
Parametry matrace: 

Materiál: VISCO – paměťová pěna,BioGreen – pružná a přizpůsobivá pěna,PUR – pěna
Zóny: 5 zón
Tuhost: 3/4 z rozsahu 1-7)
Nosnost: 130 kg
Celková výška: 16 cm
Potah: standardní, strečový, kozlík lékařský, aloe vera, s bambusem, se stříbrem, nepromokavý nebo omyvatelný,
Doporučené uložení: lamelový rošt
Záruka na jádro: 2 roky

Informace o potazích:

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

 
Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

 
Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá…