Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Matrace MPO Olivia Rozměr: 80×160 cm, Potah: standardní

Neodolatelný produkt MPO Matrace Matrace MPO Olivia Rozměr: 80x160 cm, Potah: standardní od kvalitního výrobce MPO Matrace je k dostání na našich stránkách teď napořád výhodně. Momentálně k dispozici za 2 590 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
2 590

Matrace MPO Olivia

Matrace Olivia s výškou 11 cm a nosností 120 kg vám zajistí zdravý spánek po celý rok. Mezi dvě horní vrstvy je do středu matrace vložena deska z pojené polyuretanové pěny pro dosažení optimální tuhosti a zvýšení životnosti. Vrstva z prodyšné vysoce elastické pěny je dělena do 7 anatomických zón. Profilování jednotlivých pěnových desek umožňuje správné odvětrávání matrace. Matrace je pohodlná, poskytuje spolehlivou oporu ve spánku a umožní vám klidný odpočinek. Vyberte si k ní jakýkoliv potah a rošt nebo pevnou podložku.

Parametry matrace: 

Materiál: PUR pěna,HR studená pěna,RE stlačená směs pěnZóny: 7 zónTuhost: 4/5 (z rozsahu 1-7)Nosnost: 120 kgCelková výška: 11 cmPotah: standardní, strečový, kozlík lékařský, aloe vera, s bambusem, se stříbrem, nepromokavý nebo omyvatelný,Doporučené uložení: lamelový roštZáruka na jádro: 2 roky
Informace o potazích: 

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.
    

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.
     

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě…