Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Matrace MPO Relaxační podložka Rozměr: 80×160 cm, Potah: standardní

Zajímavý výrobek MPO Matrace Matrace MPO Relaxační podložka Rozměr: 80x160 cm, Potah: standardní od společnosti se zárukou kvality MPO Matrace lze sehnat právě teď v nabídce extra výhodně. Cenově vychází na 1 790 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
1 790

Matrace MPO relaxační podložka

Středně tvrdá relaxační podložka má výšku 4 cm a nosnost 120 kg. Je zhotovena z PUR pěny, která zajišťuje dobrou oporu těla a tvarovou stálost. Vysokou pružnost materiálu této tenké matrace doplňuje speciální profilování celé plochy, které zaručuje také její odvětrávání. Relaxační podložka MPO vám zajistí pohodlné ležení a skvěle srovná nerovnosti lůžek s třídílnými matracemi. Vyberte si k ní potah podle svých priorit, například s výtažky z aloe vera. 

Parametry matrace: 

Materiál: PUR pěnaZóny: 7 zónTuhost: 4 (z rozsahu 1-7)Nosnost: 120 kgCelková výška: 4 cmPotah: standardní, strečový, kozlík lékařský, aloe vera, s bambusem, se stříbrem, nepromokavý nebo omyvatelný,Doporučené uložení: lamelový roštZáruka na jádro: 2 roky
Informace o potazích: 

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.
    

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.
     

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.
     

Potah Aloe Vera…