Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Přistýlka MPO Herbapur ® Topper Rozměr: 80×160 cm, Potah: Herbapur

Tento kvalitní a žádaný produkt MPO Matrace Přistýlka MPO Herbapur ® Topper Rozměr: 80x160 cm, Potah: Herbapur od odblíbeného výrobce MPO Matrace můžete najít v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Nyní získáte od 5 290 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
5 290

Přistýlka MPO Herbapur® Topper
Matracový chránič Herbapur H Topper zlepšuje vlastnosti matrace, ochraňuje ji a prodlužuje její životnost. Má optimální výšku 5 cm a je vyroben z kvalitních moderních materiálů. Viscoelastická paměťová pěna s esenciálními extrakty z heřmánku prohlubuje spánek a pomáhá při usínání. Optimálně rozloží váhu vašeho těla a poskytne mu potřebnou oporu. Chránič využijete také na starších třídílných pohovkách. V rozích má fixační gumy, které snadno přetáhnete přes okraje matrace. 
Parametry matrace: 
Materiál: VISCO paměťová pěna + VISCO heřmánek paměťová pěnaTuhost: 3 (z rozsahu 1-7)Celková výška: 5 cmPotah: herbapur – luxusní potahZáruka: prodloužená záruka na 5 let

Potah Herbapur – velmi kvalitní střečový potah, prošitý velmi silnou vrstvou rouna z dutých vláken. Maximální tepelný komfort a přenos vodních pár mezi tělem a matrací. Je dělitelný zipem na dvě poloviny. Pratelný při teplotě 60°C.