Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Přistýlka MPO Hygienic Rozměr: 80×160 cm, Potah: s aloe vera

Tento levný produkt MPO Matrace Přistýlka MPO Hygienic Rozměr: 80x160 cm, Potah: s aloe vera od skvělého výrobce MPO Matrace pořídíte zrovna dneska za příznivou cenu! Na našich stránkách za 2 190 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
2 190

Přistýlka MPO Hygienic
Matracový chránič zvyšuje hygienu a  komfort ve Vašem lůžku. Zlepšuje vlastnosti matrace, ochraňuje ji a prodlužuje její životnost. Má optimální výšku 5 cm a je vyroben z antibakteriální pěny ošetřené certifikovaným biocidním přípravkem od švýcarské firmy Sanitized, která trvale zabraňuje růstu bakterií, kvasinek, plísní a roztočů, a tím zajišťuje ochranu při spánku. Účinnost Sanitized je dokumentována a vědecky prokázána. Tak mohou dokonce i astmatici dýchat a klidně spát.
Optimálně rozloží váhu vašeho těla a poskytne mu potřebnou oporu. Příjemný potah z Aloe Vera je snadno pratelný. Chránič využijete také na starších třídílných pohovkách. V rozích potahu má fixační gumy, které snadno přetáhnete přes okraje matrace.
Parametry matrace: 
Materiál: Antibakteriální pěnaTuhost: 4 (z rozsahu 1-7)Zóny: 7 zónCelková výška: 5 cmNosnost: 120 kgPotah: aloe vera – bez prošití

Potah Aloe Vera – Látka potahu je bez prošití. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.