Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Zdravotní matrace MPO Cupra ProMed Rozměr: 80×160 cm, Potah: standardní

Tento velmi žádaný výrobek MPO Matrace Zdravotní matrace MPO Cupra ProMed Rozměr: 80x160 cm, Potah: standardní od populárního výrobce MPO Matrace získáte v naší nabídce ve slevě! Teď v akci 11 990 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
11 990

Matrace Cupra ProMed
Věděli jste, že každý rok se při spánku vytvoříme až 100 litrů vody. Dobrá hygiena je při spánku velmi důležitá. Vytvořili jsme tak pro Vás matraci, která je vysoká 28cm. Podmanivá paměťová pěna s mědí poskytne Vašemu tělu pocit pohody a zajistí správný teplotní komfort pro dokonalý spánek.Měď v pěně je inovativní materiál, je schopen zabránit množení všech bakterií a snížit povrchové elektromagnetické napětí.Měď je prvek s výbornými termoregulačními vlastnostmi.
Koňské žíně – Do matrace jsme přidali koňské žíně, které matraci provzdušňují a odvádí vlhkost a páry, vzniklé při spánku.
Mikropružiny 480 ks/m2 – na Vás působí pevným ale velmi příjemným dojmem. Mikropružiny jemněji reagují na tvar těla, jsou předpjaté v jednotlivých taštičkách a tím takřka nedeformovatelné a neslehnutelné.
Technologie – Neslibujeme Vám 100dní na vyzkoušení, nebo vysoké slevy – protože ty Vám kvalitní spánek nezajistí.Naše technologie a zkušenosti kombinujeme s materiály, které fungují a zdokonalují spánek.Materiály testujeme a zkoumáme, tak abychom Vám vždy pomohli se co nejlépe vyspat a probudit do nového dne lépe.
Parametry matrace: 
Materiál: Paměťová pěna s obsahem molekul mědi + koňské žíně + mikropružinyTuhost: 4 (z rozsahu 1-7)Nosnost: 130 kgCelková výška: 28 cmPotah: standardní, strečový, kozlík lékařský, aloe vera, s bambusem, se stříbrem, nepromokavý nebo omyvatelnýDoporučené uložení: lamelový rošt, pevný roštZáruka na jádro: 5 let
Informace o potazích: 

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES…