Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Zdravotní matrace MPO Cupra Therapy Rozměr: 80×160 cm, Potah: standardní

Kvalitní a levný produkt MPO Matrace Zdravotní matrace MPO Cupra Therapy Rozměr: 80x160 cm, Potah: standardní od této skvělé značky MPO Matrace dostanete právě zde trvale výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 10 990 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
10 990

Matrace MPO Cupra Therapy

Matrace Cupra Therapy je navíc ortopedická, má pět anatomických zón a optimální střední tuhost s dvěma stupni. Každý si tak vybere tu stranu matrace, která mu více vyhovuje. Antibakteriální matrace má nosnost 130 kg a mimořádnou výšku 22 cm pro lehčí vstávání a uléhání. Je vhodná jak pro aktivní lidi, sportovce, tak pro všechny věkové kategorie včetně dětí.
Věděli jste, že každý rok při spánku vytvoříme až 100 litrů kapalin. Dobrá hygiena je při spánku velmi důležitá. Vytvořili jsme tak pro Vás matraci, která je vysoká 22cm, má 2 tuhosti a je také vhodná jako partnerská matrace.  
Paměťový pěna Cupra Active s obsahem mědi
Podmanivá paměťová pěna s mědí poskytne Vašemu tělu pocit pohody a zajistí správný teplotní komfort pro dokonalý spánek.Měď v pěně je inovativní materiál, je schopen zabránit množení všech bakterií a snížit povrchové elektromagnetické napětí.Měď je prvek s výbornými termoregulačními vlastnostmi.
Koňské žíně – Do matrace jsme přidali koňské žíně, které matraci provzdušňují a odvádí vlhkost a páry, vzniklé při spánku.
Technologie – Neslibujeme Vám 100 dní na vyzkoušení, nebo vysoké slevy – protože ty Vám kvalitní spánek nezajistí.Naše technologie a zkušenosti kombinujeme s materiály, které fungují a zdokonalují spánek.Materiály testujeme a zkoumáme, tak abychom Vám vždy pomohli se co nejlépe vyspat a probudit do nového dne lépe. 

Parametry matrace: 
Materiál: Koňské žíně + paměťová pěna + studená pěnaTuhost: 4/5 (z rozsahu 1-7)Nosnost: 130 kgZóny: 5 zónCelková výška: 22 cmPotah: standardní, strečový, kozlík lékařský, aloe vera,…