Dekorace a bytové doplňky online

MPO Matrace Zdravotní matrace MPO Senza bio Rozměr: 80×160 cm, Potah: standardní

Akční a ve slevě výrobek MPO Matrace Zdravotní matrace MPO Senza bio Rozměr: 80x160 cm, Potah: standardní od našeho známého výrobce MPO Matrace snadno můžete získat zrovna dnes výhodně. Akční cena od 4 230 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: MPO Matrace
4 230

Matrace MPO Senza Bio

Matrace Senza Bio s nosností 120 kg a výškou 15 cm je oboustranná, rozdělená do 7 anatomických zón, pro které je využita 3D profilovaná studená pěna. Vložená středová deska z lehčené polyuretanové pěny dodává matraci optimální tuhost. Dvě vnitřní vrstvy z kokosových vláken, které jsou ošetřeny proti lámavosti přírodním latexovým mlékem, zabezpečují důkladné provětrávání matrace a její pružnost. Spojení vlastností všech použitých materiálů vám zajistí spánek v čistém a hygienickém prostředí. Matrace Senza Bio je určena pro rošt nebo pevnou podložku a můžete si k ní vybrat libovolný potah.

Parametry matrace: 

Materiál: Kokos – deska z kokosových vláken,RE – stlačená směs pěn,HR – studená pěna,Zóny: 7 zónTuhost: 5 z rozsahu 1-7)Nosnost: 120 kgCelková výška: 15 cmPotah: standardní, strečový, kozlík lékařský, aloe vera, s bambusem, se stříbrem, nepromokavý nebo omyvatelný,Doporučené uložení: lamelový roštZáruka na jádro: 2 roky
Informace o potazích: 

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.
    

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.
     

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES…