Dekorace a bytové doplňky online

Primažidle.cz Primažidle.cz Zahradní set Ibiza se 6 židlemi a stolem 150 cm, antracit/černý

Tento zlevněný kousek Primažidle.cz Primažidle.cz Zahradní set Ibiza se 6 židlemi a stolem 150 cm, antracit/černý od výrobce s dlouholetou historií Primažidle.cz máte možnost získat u nás nyní ve výprodejové akci! Na našich stránkách za 11 990 Kč.
EAN: 0745604061650
Primažidle.cz Primažidle.cz Zahradní set Ibiza se 6 židlemi a stolem 150 cm
Ověřit dostupnost
11 990

Zahradní set Ibiza se 6 židlemi a stolem 150 cm, antracit/černý
Zahradní set Ibiza se 6 židlemi a stolem o délce 150 cm v antracitově černém provedení je ideální volbou pro vaši zahradu. Tento set zahradního nábytku splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Okouzlí vás svými praktickými funkcemi a vkusným, stále moderním designem. Navzdory své minimalistické estetice se dokonale hodí do různých stylů zahrad, přičemž vytváří centrální prostor pro setkávání s rodinou a přáteli.
Použité materiály pro výrobu zahradního nábytku Ibiza mají mnoho výhod. Jejich extrémní odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám je jednou z hlavních vlastností. Zahradní nábytek Ibiza je navíc snadno udržovatelný, stačí ho očistit navlhčeným hadříkem s jemným čističem. Hliníková konstrukce židlí a stolu přispívá k jejich vysoké stabilitě a odolnosti. Robustní konstrukce stolu je doplněna o WPC desky, které tvoří elegantní horní povrch. Židle mají horizontálně prošívané čalounění z tkaniny na opěradle i sedáku. Tato spolehlivá tkanina neztrácí tvar a rychle schnoucí vlastnosti. Pro maximální pohodlí jsou židle vybaveny silnou výplní.
Další výhodou zahradního setu Ibiza je možnost složení a polohování židlí. Během mimo sezónu můžete židle jednoduše složit a ušetřit místo při skladování. Polohování židlí pak přináší zvýšený komfort, protože si můžete vybrat ze 7 různých pozic podle svých preferencí.
Přineste si na zahradu tento extrémně praktický a vkusný zahradní set Ibiza se 6 židlemi a stolem 150 cm v antracitově černém provedení a užívejte si své volné chvíle na maximum.
Ibiza tedy nabízí:

možnost složení židlí
možnost polohování židlí
odolné materiály
rozměrný stůl
nadčasové provedení

 nahl