Dekorace a bytové doplňky online

Seart Seart Borovicová komoda Tennessee 3

Tento designový výrobek Seart Seart Borovicová komoda Tennessee 3 od přední společnosti Seart získáte v naší online nabídce za super peníze! V současnosti za 22 690 Kč.
Seart Seart Borovicová komoda Tennessee 3
Ověřit dostupnost
Značka: Seart
22 690

„Borovicová komoda Tennessee 3 – maximální úložný prostor v moderním uspořádání.“

Borovicová komoda Tennessee 3
Objevte dokonalou kombinaci elegance a praktičnosti s naší borovicovou komodou Tennessee 3. Už nekupujte nábytek pouze pro jeho vizuální krásu – naše komoda spojuje moderní design s dostatkem úložného prostoru. S jejím jemným vzhledem na první pohled a šesti prostornými zásuvkami na druhý, je ideálním řešením pro ukládání ložního prádla, oděvů, dokumentů a dalších potřeb.
Vyrobená z masivního borovicového dřeva, skříň zdůrazňuje přírodní krásu materiálu a její dvoubarevný vzhled přidává unikátní charakter. Tato komoda se snadno kombinuje s různými barvami, ať už je to šedá, černá, tmavě modrá, béžová nebo oblíbená čistě bílá.
Náš nábytek není pouze funkční, ale také vizuálně bohatý, ideální pro moderní, eklektické, rustikální, venkovské i městské interiéry. Doporučujeme šetřit s doplňky, protože komoda sama o sobě představuje stylový prvek. Pro dokonalý doplněk zvažte proutěné koše nebo zelené rostliny. Získáte nejen praktický kousek nábytku, ale také designový prvek, který oživí váš prostor.