Dekorace a bytové doplňky online

Stiv-Meble Stiv-Meble Botník Stivio 3

Kvalitní a žádaný produkt Stiv-Meble Stiv-Meble Botník Stivio 3 od značky Stiv-Meble můžete nakoupit tady ve slevě! Zboží pořídíte teď u nás za 4 090 Kč.
Stiv-Meble Stiv-Meble Botník Stivio 3
Ověřit dostupnost
Značka: Stiv-Meble
4 090

Botník Stivio 3
Stivio 3 – inovativní výklopný botník pro předsíně se šmrncem moderní elegance. Zcela nový pohled na uspořádání obuvi nyní přichází s naším Stivio 3, botníkem, který transformuje vaši předsíň do prostoru dokonalé organizace a stylového vkusu. S jeho revolučním modulárním designem a šesti rozměrnými zásuvkami přináší Stivio 3 do vašeho každodenního života nejen praktičnost, ale i řád a organizaci. 
Odolný laminovaný povrch a precizní ABS hrana dodávají tomuto exkluzivnímu botníku nejen dlouhou životnost, ale i sofistikovaný vzhled, který se hodí do každého moderního interiéru. Náš výklopný systém představuje efektivní využití prostoru, a to spojené s vkusným designem. Otevřete si dveře k organizovanému a stylovému prostoru s Stivio 3. Jeho široké možnosti vám umožní snadné a vkusné uložení obuvi, ať už se jedná o elegantní boty nebo pohodlné tenisky. Získejte nejen botník, ale i designový prvek, který podtrhne minimalismus a čistotu ve vaší domácnosti.