Dekorace a bytové doplňky online

Stiv-Meble Stiv-Meble Malá koupelnová sestava s regálem na pračku Stivo 2

Oblíbený a kvalitní výrobek Stiv-Meble Stiv-Meble Malá koupelnová sestava s regálem na pračku Stivo 2 od kvalitní značky Stiv-Meble pohodlně nakoupíte zde nyní trvale výhodně. Ve skvělé akci za 3 790 Kč.
Stiv-Meble Stiv-Meble Malá koupelnová sestava s regálem na pračku Stivo 2
Ověřit dostupnost
Značka: Stiv-Meble
3 790

Malá koupelnová sestava Stivo 2
Objevte dokonalou harmonii mezi stylem a praktičností s naší univerzální koupelnovou sadou Stivo 2. Tato elegantní sestava, vyrobena z odolné laminované desky, je ideální pro vlhká prostředí a snoubí vizuální nadčasovost s nekompromisní funkcionalitou. S objemnými skříňkami a policemi poskytuje dostatek úložného prostoru pro i ty nejnáročnější uživatele, kteří si přejí uchovávat své koupelnové potřeby po ruce.
Sada Stivo 2 není pouze estetickým doplňkem, ale také řešením pro udržení pořádku ve vaší koupelně. Zapomeňte na volně poházené předměty – tato sada nabízí dostatek úložného prostoru pro organizované ukládání. Navíc, s možností umístění pračky a čtyřmi skříňkami a několika policemi, poskytuje vše, co potřebujete pro pohodlný a vkusný koupelnový prostor. Vytvořte si svůj vlastní útočiště klidu a čistoty s koupelnovou sadou Stivo 2.