Dekorace a bytové doplňky online

Tekuté mýdlo Lothantique OLIVE, 500 ml

Zajímavý produkt Tekuté mýdlo Lothantique OLIVE, 500 ml s osvědčenou značkou Lothantique jednoduše naleznete na našich stránkách nyní za výborné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 247 Kč.
EAN: 3420070086099
Tekuté mýdlo Lothantique OLIVE
Tekuté mýdlo rostlinného původu je vyrobené podle tradiční marseillské receptury obsahující rostlinný a&nbspolivový olej, který dokonale hydratuje pokožku. Tekuté mýdlo Lothantique bude praktickým a&nbspvoňavým dárkem do každé rodiny. Svým složením a&nbsppřirozeným obsahem glycerínu bude hýčkat Vaši pokožku. Tekuté mýdlo Lothantique je vhodné pro každodenní použití a&nbsppro všechny typy pleti.
O Lothantique:
Lothantique je francouzská kosmetika s&nbspvysokým obsahem přírodních látek, výtažků z&nbspbavlny a&nbsplněných semínek. Pro své jemné vůně a&nbspčistý vzhled je tato kosmetika krásným doplňkem pro Váš domov či dárkem pro Vaše blízké. Kosmetika Lothantique nepoužívá škodlivé složky jako parabeny, phenoxyethanoly, PEG, minerální oleje a&nbspsilikony. Používá pouze recyklovatelné obaly a&nbsprespektuje přírodu a&nbspživotní prostředí.