Dekorace a bytové doplňky online

ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Akustický panel, ořech

Tento výjimečný produkt ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Akustický panel, ořech od předního výrobce ADK TRADE s.r.o. můžete dostat bezpečně online extra výhodně. Právě teď jen za 1 690 Kč.
ADK TRADE s.r.o. ADK TRADE s.r.o. Akustický panel

Akustický panel, ořech
Ztište svůj prostor s našimi akustickými panely v dekoru ořechu. Tyto panely nejenže efektivně pohlcují zvuky, ale také přinášejí do vaší místnosti příjemný a klidný pocit. Bez ohledu na to, zda potřebujete ticho ve vaší kanceláři, obývacím pokoji, restauraci nebo jakémkoliv jiném prostoru, naše panely jsou tu pro vás.
Každý panel je vytvořen z lamel s autentickým ořechovým dekorem, což dodává místnosti teplý a přirozený vzhled. Díky naší široké škále barevných variant si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším interiérem.
Instalace je snadná a pohodlná. Navrhli jsme systém instalace s ohledem na vaše potřeby, takže panely můžete snadno připevnit buď pomocí lepidla nebo přivrtáním do zdi. Pro více informací se podívejte na náš podrobný návod. Užijte si klidný a tichý prostor s našimi akustickými panely ve světlém dubu.