Dekorace a bytové doplňky online

AJK – meble AJK meble Patrová postel Domek Dominik 3 s přistýlkou 190 x 80 cm + rošt ZDARMA

Tento skvělý výrobek AJK - meble AJK meble Patrová postel Domek Dominik 3 s přistýlkou 190 x 80 cm + rošt ZDARMA od přední značky AJK - meble snadno můžete najít v naší aktuální nabídce extra výhodně. Akční ceny od 13 290 Kč.
AJK - meble AJK meble Patrová postel Domek Dominik 3 s přistýlkou 190 x 80 cm + rošt ZDARMA
Ověřit dostupnost
Značka: AJK - meble
13 290

„Otevřete dveře do světa snů s naší dvoupatrovou postelí, která není jen lůžkem, ale prostředím plným dobrodružství a kreativity. Vítejte v pohádkovém domečku pro děti!“

Patrová postel Domek 3 s přistýlkou + rošt ZDARMA
Nyní si představte tuto unikátní dvoupatrovou postel, kde pohodlí, bezpečí a hravý design splývají do dokonalé harmonie. V nabídce máme širokou škálu barevných provedení, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe ladí s dětským pokojem.
Tato kouzelná postel je vyrobena z kvalitní MDF desky, což zajišťuje nejen odolnost, ale i moderní estetiku. Přístup do horního patra postele je bezpečný a pohodlný díky designu žebříku, což umožňuje malým dobrodruhům snadný vstup do jejich vlastního „domečku“.
V šuplíku pod postelí najdete překvapení – pohodlnou přistýlku, která je ideální pro nečekané návštěvy a noční dobrodružství. Tato inovativní přistýlka poskytuje nejen útulné spaní, ale také šikovné využití prostoru ve vašem dětském pokoji.
Po stranách postele jsou vyřezávaná okénka, která vytvářejí dojem skutečného domečku a poskytují dětem útulný prostor pro hraní, čtení a odpočinek.
Vítejte ve světě naší dvoupatrové postele – nejen nábytku, ale prostoru, kde se rodí nezapomenutelné dětské příběhy.