Dekorace a bytové doplňky online

Blomus Držák toaletního papíru a WC kartáče Menoto

Exkluzivní produkt Blomus Držák toaletního papíru a WC kartáče Menoto od oblíbené značky Blomus pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Aktuálně výhodně za 4 725 Kč.
EAN: 4008832686238
Blomus Držák toaletního papíru a WC kartáče Menoto
Ověřit dostupnost
Značka: Blomus
4 725
Držák toaletního papíru a&nbspWC kartáče MENOTO od značky Blomus je vyroben z&nbspmatné nerezové oceli a&nbspumělého kamene polystone. Kombinace těchto materiálů dodává stojanu okouzlující vzhled. Jeho povrchová úprava je velice kvalitní a&nbspvelmi snadno se čistí. U&nbspWC kartáče stačí vyjmout plastový stojan na kartáč. Stojan obsahuje držák na dvě role toaletního papíru a&nbspWC kartáč, který má nerezovou rukojeť. WC hlavice kartáče je možné vyměnit. Díky praktickému držáku už nebude toaletní papír ležet na zemi a&nbspbudete mít vše pěkně pohromadě, navíc dodá Vaší koupelně eleganci. Je k&nbspdostání i&nbspv leštěné nerezové oceli. K&nbspdispozici je celá kolekce MENOTO s&nbspdalšími doplňky do koupelny.
 
Kolekce MENOTO nabízí širokou nabídku produktů do koupelny. Tato kolekce si Vás získá čistým a&nbspjednoduchým designem. Promění Vaši koupelnu v&nbspkoupelnu snů.
 
Držák toaletního papíru a&nbspWC kartáče MENOTO ve stručnosti:
  • Elegantní a&nbspjednoduchý vzhled
  • Vyrobený z&nbspmatné nerezové oceli a&nbspumělého kamene polystone
  • Rozměry: výška 72,5 cm, šířka 20 cm, délka 15 cm
  • Návrhář: Flöz Design
  • Dostupná celá kolekce MENOTO koupelnových doplňků