Dekorace a bytové doplňky online

Czillo Czillo Látková houpací síť Breve, krémová

Velmi žádaný produkt Czillo Czillo Látková houpací síť Breve, krémová od výrobce s dlouholetou historií Czillo máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní téměř zdarma! Cena již od 1 890 Kč.
Czillo Czillo Látková houpací síť Breve
Ověřit dostupnost
Značka: Czillo
1 890

Látková houpací síť Breve, krémová
Užijte si okamžiků klidu a relaxace ve vaší zahradě s naší látkovou houpací sítí „Breve“ v krémovém provedení. Tato designová houpačka přináší pohodlí a styl do vašeho venkovního prostoru, poskytujíc vám ideální místo pro odpočinek a uvolnění.
Houpací síť „Breve“ je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které zajišťují její trvanlivost a pohodlí. Její měkká a příjemná látková konstrukce se snadno přizpůsobí vašemu tělu, poskytujíc tak maximální komfort během každého odpočinku.
S elegantním designem v krémové barvě se tato houpací síť stane nejen místem odpočinku, ale i stylovým prvkem vašeho zahradního nábytku. Její jednoduchý, avšak moderní vzhled se hodí do různých prostředí a doplní jakoukoli zahradu či terasu.
Díky odolné konstrukci a pevnému zavěšení můžete houpací síť „Breve“ snadno a bezpečně umístit kamkoliv ve vašem venkovním prostoru. Nechte se jemně houpat na slunečních paprscích nebo si užijte chvíle klidu ve stínu stromů.
Montáž této houpací sítě je rychlá a jednoduchá. Stačí ji jednoduše zavěsit na pevný zavěšovací bod a již můžete začít vychutnávat relaxaci ve svém oblíbeném venkovním koutě.
Nechte svoje starosti za sebou a dopřejte si chvíle pohody s látkovou houpací sítí „Breve“ v krémovém provedení. Uvolněte se, odpočiňte si a vychutnejte si okamžiky klidu ve vaší vlastní zahradě.
Breve tedy nabízí:

kvalitní zpracování
pevnou látku
jednoduchý design
vysokou míru komfortu
stojan není součástí