Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/černý

Tento exkluzivní výrobek Halmar Halmar Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/černý od dodavatele se skvělou pověstí Halmar jednoduše můžete pořídit v naší nabídce za výborné peníze! Aktuálně v akci za 1 790 Kč.
EAN: 2010001143932
Halmar Halmar Konferenční stolek Diana H
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
1 790

Konferenční stolek Diana H, čtvercový, sklo/černý
Elegance a sofistikovanost se spojují v konferenčním stolku Diana H. Jeho jedinečný design zaujme každého, kdo ocení neotřelý styl. Stolek je vyroben z různorodých materiálů a barev, což dodává jeho vzhledu neodolatelný půvab.
Hlavní plocha stolku je vyrobena z průhledného skla nejvyšší kvality, které odolává poškrábání. Dolní část disponuje tmavým sklem pro dokonalou harmonii. Nohy jsou vyrobeny z lesklého MDF materiálu, který dodává stabilitu a zároveň přispívá k unikátnosti celé konstrukce.
Všechny použité materiály jsou vysoce odolné a snadno čistitelné. Elegantní černý dekor skvěle ladí s průhledným sklem. K dokonalé originalitě přispívají i stříbrné detaily. V dolní části stolku se nachází praktický úložný prostor pro věci, které potřebujete mít po ruce, ale ne na povrchu stolu.
Diana H tedy nabízí:

originalitu
praktičnost
eleganci
nadčasovost