Dekorace a bytové doplňky online

Halmar Halmar Ratanové přírodní dvojkřeslo Ikaro XL

Povedený produkt Halmar Halmar Ratanové přírodní dvojkřeslo Ikaro XL od kvalitního výrobce Halmar můžete pořídit tady teď extra výhodně. Aktuálně za 6 390 Kč.
EAN: 2010001183518
Halmar Halmar Ratanové přírodní dvojkřeslo Ikaro XL
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
6 390

Křeslo, které se může stát pomyslným trůnem vašeho interiéru. 

Ratanové přírodní dvojkřeslo Ikaro XL
Objevte nový rozměr pohodlí s dvojkřeslem Ikaro XL. Toto multifunkční křeslo spojuje neutrální, přírodní design s kvalitními, odolnými materiály, díky čemuž se snadno přizpůsobí jak interiéru, tak exteriéru vašeho domova. Zatímco osvěží vaši terasu, balkón či zahradu, svým moderním až industriálním vzhledem přinese do vašeho interiéru jedinečný nádech elegance.
Hlavní tělo dvojkřesla Ikaro XL je vyrobeno z pevného syntetického ratanu, který se vyznačuje svou vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám. Podporuje ho stabilní ocelová konstrukce, dokonale provedená a pokrytá odolnou vrstvou práškového nátěru. Tento spoj materiálů je dokonale doplněn měkkými sedacími polštáři a dekorativními doplňky, vše čalouněné látkou příjemnou na dotek.
Pro maximální pohodlí jsou dvojkřeslo Ikaro XL vybaveno vysokým opěrákem a područkami, které vás obejmou a dopřejí vám opravdový relax. Ponořte se do pohodlí a užijte si volné chvíle plné klidu a nové energie. Ikaro XL – nejen křeslo, ale prostor pro dokonalý odpočinek a relaxaci.