Dekorace a bytové doplňky online

Jídelní židle Kvido 2.0.

Často hledaný kousek Jídelní židle Kvido 2.0. od kvalitního výrobce Maxi Postele můžete získat momentálně na webu za nejnižší cenu. Právě teď jen za 1 090 Kč.
Jídelní židle Kvido 2.0.
Ověřit dostupnost
Značka: Maxi Postele
1 090

Jídelní židle Kvido 2.0.
Elegantní jídelní židle Kvido 2.0 zaujme každého svým vkusem a komfortem. Tato semišová židle se snadno začlení do různých typů interiérů, od moderního a skandinávského až po tradiční a okouzlující. Svým jednoduchým a stylovým designem, kvalitními materiály a detailním zpracováním přináší do vašeho prostoru neodolatelnou eleganci.
Kvido 2.0 nejen sleduje poslední módní trendy, ale také zajišťuje pevnou a stabilní oporu díky odolnému rámu. Elegantní ocelové nohy dodávají židli jemnost a sofistikovanost, zatímco semišové čalounění zaručuje nejen trvanlivost, ale i příjemný dotek. Prodyšná výplň sedadla zajišťuje pohodlí i při dlouhém sezení.
Každý detail židle Kvido 2.0 byl pečlivě navržen, včetně tvaru opěradla, nízkých bočnic a stabilní základny. Tato židle se dokonale hodí k jídelnímu stolu, psacímu stolu nebo toaletnímu stolku a přináší do vašeho domova luxus a pohodlí.
Buďte designérem svého prostoru a nechte židli Kvido 2.0 zazářit v kuchyni, jídelně, obývacím pokoji, pracovně nebo knihovně. Je to dokonalý doplněk pro každý interiér, který spojuje pohodlí s elegancí.
Kvido 2.0 nabízí:

pohodlnou eleganci
odolné semišové čalounění
stabilní rám
univerzální design
prodyšné materiály
sofistikovaný styl
multifunkční využití