Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Dětská postel Teepee 80×160 cm s roštem zdarma!

Super výrobek Magnat Magnat Dětská postel Teepee 80x160 cm s roštem zdarma! od top značky Magnat jednoduše naleznete v aktuální nabídce ve slevě! Nyní pořídíte jen za 3 390 Kč.
Magnat Magnat Dětská postel Teepee 80x160 cm s roštem zdarma!
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
3 390

Užijte si s dětmi dobrodružství každou noc s postelí Teepee – dokonalým spojením kvalitního zpracování a hravé konstrukce.

Dětská postel Teepee 80×160 s roštem zdarma
Dřevěná postel Teepee je skvělým příkladem kreativního vybavení dětského pokoje. Postel má hravou konstrukci a jednoduchý design, který se perfektně hodí do každého interiéru. Navíc skoro každé dítě ocení možnost míst svůj vlastní „stan“ ve svém pokojíčku pro každodenní odpočinek a spánek.
Kromě svého krásného vzhledu je postel Teepee také vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje pevnou konstrukcí, což zajišťuje bezpečnost a pohodlí při spaní. Z masivního borovicového dřeva je zpracována s maximální precizností a s důrazem na detail, což zaručuje dlouhodobou životnost a spokojenost zákazníků.
Celkově vzato, dřevěná postel Teepee je skvělým příkladem kvalitního a kreativního vybavení dětského pokoje. Je nejenom praktickým řešením pro spaní, ale také skvělou zábavou pro děti. Pokud hledáte nábytek z kvalitních materiálů, který zároveň vypadá krásně a poskytuje spoustu zábavy, postel Teepee je tou správnou volbou.
Další nespornou výhodou této postele je, že rošt je zabalený přímo u postele, takže nemusíte řešit další nákup roštu. Jedná se o pevný prkenný rošt s 12 lamelami, které mají šířku 5 cm a tloušťku 2 cm.
Masivní borovicové dřevo je taktéž ošetřeno trojím lakováním, kdy jsou využity ekologické certifikované laky, které splňují veškeré evropské normy a standardy pro bezpečné užívání na předmětech, které přicházejí do styku s dětmi.