Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat Dřevěná postel Klaudia 160 x 200 cm

Akční kus Magnat Magnat Dřevěná postel Klaudia 160 x 200 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Magnat můžete najít na našich stránkách teď za příznivou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 3 190 Kč.
Magnat Magnat Dřevěná postel Klaudia 160 x 200 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
3 190

„Jemné a elegantní rysy, tak ty se přeci hodí do každé ložnice.“

Dřevěná postel Klaudia 160 x 200 cm
Postel s názvem Klaudia je vyrobena výhradně z přírodního borovicového dřeva, což zajišťuje pevnou a odolnou konstrukci. Její jednoduchá forma se snadno začlení do různorodých interiérů, ať už jde o tradiční aranžmá nebo moderní prostředí. Tento nábytek mistrně kombinuje prvky elegance a útulnosti, přičemž přináší do ložnice mimořádně všestrannou atmosféru. Model Klaudia není pouze estetickým doplňkem, ale rovněž vytváří pohodlný a harmonický prostor pro relaxaci a regeneraci. Vloží do interiéru dojem klidu a nabídne optimální podmínky pro dokonalý odpočinek a obnovu energie.
Rám postele je vytvořen z robustního borovicového dřeva s tloušťkou 2,5 cm, což zajišťuje absolutní stabilitu, spolehlivost a dlouhotrvající životnost. Každý kousek dřeva prochází pečlivým výběrem a precizním zpracováním. Poté je jemně ošetřen pro dokonalý povrch a následně pokryt třemi vrstvami ekologického laku. Tento lak splňuje přísné normy stanovené Národním hygienickým ústavem, což znamená, že jeho použití je naprosto bezpečné i v prostředí, kde se pohybují děti (dle normy DIN EN 71, část 3). Navíc je možné vybrat jedno ze čtyř barevných moření: olše, dub, ořech a nebo bílý polomatný lak.
K doplnění vaší postele doporučujeme pořídit matraci a rošt o rozměru 160 x 200 cm. U nás máte možnost vybrat si z širokého výběru příslušenství, které je speciálně vybrané pro tuto konkrétní postel, nebo si můžete prohlédnout celou škálu produktů, které nabízíme. Zboží je dodáváno v demontu, za přípl