Dekorace a bytové doplňky online

Magnat Magnat RLK topper k matraci 140 x 200 x 4 cm

Tento nejprodávanější produkt Magnat Magnat RLK topper k matraci 140 x 200 x 4 cm od top značky Magnat jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu! Nyní můžete mít za 2 490 Kč.
Magnat Magnat RLK topper k matraci 140 x 200 x 4 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Magnat
2 490

„Získejte dokonalý spánek s naším vrchním matracovým topperem!

RLK topper k matraci 140 x 200 x 4 cm
Tento inovativní topper matrace je nezbytným doplňkem pro ochranu vaší vlastní matrace před poškozením nebo znečištěním. Navíc výrazně zlepšuje kvalitu vašeho spánku. Díky použití vysokoelastické RLK pěny nabízí topper pohodlnou oporu, která dokonale podporuje relaxaci těla. Díky gumovým úchytům všitým do rohů získáváte vysokou stabilitu a matrace zůstává pevně na svém místě. Hypoalergenní materiály použité při výrobě topperu zajišťují nejen nejvyšší kvalitu, ale také bezpečnost pro všechny naše zákazníky. Polyuretanová pěna redukuje riziko napadení roztoči, což je obzvláště významné pro alergiky.
Potah Jersey – vyrobený z bavlněné a polyesterové pleteniny, dodává našemu topperu neuvěřitelnou jemnost a dotek. Navíc potah snižuje výskyt bakterií a plísní, a díky jeho hypoalergenním vlastnostem poskytuje bezpečný spánek pro všechny alergiky. Zapínání na zip umožňuje snadné sejmutí potahu a jeho praní při teplotě do 40ºC, čímž zajišťuje maximální hygienu pro vaše spaní.